Rok szkolny 2013/2014

W roku szkolnym 2013/2014 grupę „Żabki” prowadziły nauczycielki:

Ewelina Krasowska i Barbara Domańska.

p462

Na zdjęciu od lewej stoją: Kacper, Mateusz (Absolwent P46), Mateusz, Mikołaj, Kamil, Franek, Hubert (Absolwent P46), Kuba (Absolwent P46), Zosia, Basia, Wojtek, Wiktor, Armin, Helena, Gabrysia, Marta, Klaudia, Gabrysia (Absolwent P46), Eliza, Hania i Ala.

Grupę „Podróżnicy” prowadziły nauczycielki:

Elżbieta Górniaczyk i Sonia Kotlarek.

p4610

Na zdjęciu od lewej stoją: Boguś, Kacper, Wojtek, Adam, Jakub, Cyprian, Ernest, Dominik, Mateusz, Kuba, Konstanty, Szymon, Milena, Marta, Julia, Karol, Jasiu, Kamil, Daria, Antosia, Zuzia, Dominika, Julia i Maja.

Grupę „Śmiałkowie” prowadziły nauczycielki:

Grażyna Typańska, dyrektor Hanna Pawlak i Ewelina Krasowska.

p468

Na zdjęciu od lewej stoją: Milan, Adrian, Antek (kontynuuje edukację przedszkolną), Jaś, Tomek, Bartosz, Franek, Jan, Mateusz, Igor, Jaś, Alicja, Lena, Wiktor, Kryspin, Stasiu, Marysia, Oliwia, Zosia, Ula, Marysia i Sara.

Grupę „Śmiałkowie” prowadziły nauczycielki:

Weronika Magott i Roma Tomaszewska.

p463

Rząd pierwszy od lewej: Matylda (pierwsza), Olga (druga), Martyna (trzecia), Zuzanna (czwarta), Jagna (piąta), Zuzanna (szósta). Rząd drugi: Zuzanna (trzecia), Milena (czwarta), Olga (szósta), Gabrysia (siódma), Ula (ósma). Rząd trzeci: Bartosz (szósty), pani Weronika Magott, pani wicedyrektor Agata Lipiecka, pani Violetta Barczyńska i pani Roma Tomaszewska.

Grupę „Poszukiwacze” prowadziły nauczycielki:

Dorota Bochyńska, wicedyrektor Agata Lipiecka i Roma Tomaszewska.

p469

Na zdjęciu od lewej stoją: Jaś, Karol, Mikołaj, Mateusz, Mateusz, Kacper, Heniu, Nikodem, Norbert, Aleksander, Tymek, Szymon, Anna, Aleksandra, Borys, Kacper, Patryk, Kaja, Zosia, Alicja, Zosia, Maja, Stella, Zosia i Dominika.