Nasi Absolwenci

„Tak niedawno żeśmy się poznali,
A już pożegnania nadszedł czas,
Tyle żeśmy z sobą przeżywali,
Niech wspomnienia zawsze łączą Nas!….”

2590

Przychodzi taki dzień w roku szkolnym, który uświadamia nam, że to koniec naszej przygody. W tym dniu dzieci zabierają ze sobą cały bagaż doświadczeń oraz wspomnień z przedszkola i wyruszają w dalszą drogę edukacyjną. Kończy się pewien etap w życiu – ciężkiej pracy, czasami porażek i licznych sukcesów, i rozpoczyna zupełnie nowy – tajemniczy, pełen niewiadomych i niespodzianek. W dzień zakończenia roku szkolnego nasi przedszkolacy stają się Absolwentami – radosnymi, samodzielnymi, pełnymi wiary i optymizmu oraz otwartymi na poznawanie otaczającego ich świata.

uczen2

Życzymy wszystkim dzieciom samych sukcesów w szkole, dużo radości i uśmiechu na każdy dzień roku.

UCZNIOWIE

Poniżej przedstawiamy sylwetki naszych absolwentów w poszczególnych latach. Jednocześnie zwracamy się do naszych absolwentów o nadsyłanie krótkich informacji o sobie: gdzie się uczycie, jak przebiega wasza nauka, co robicie w wolnym czasie – może macie nowe zainteresowania lub hobby oraz jak wspominacie lata spędzone w Przedszkolu nr 46. Wszelkie informacje możecie przesyłać na adres poczty elektronicznej:

przedszkole46@tlen.pl