DZIEŃ DZIECKA!

Z okazji DNIA DZIECKA  rodzice dzieci z grupy Poszukiwacze oraz  Podróżnicy, Żabki i Jeżyki  przygotowali dla  dzieci niespodziankę i wystawili przedstawienie teatralne

pt. „CZERWONY KAPTUREK”

DRODZY RODZICE!
ZAPISY DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY!

Do wtorku 11 czerwca należy dostarczyć do sekretariatu podpisane przez obojga rodziców potwierdzenie woli przyjęcia dziecka na dyżur (formularz do pobrania w holu przedszkola). Niedostarczenie dokumentu w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Przypominamy, że sekretariat czynny jest w poniedziałek

od 9.00 do 17.00, od wtorku do piątku od 7.30 do 15.30.

Rodzice, których dziecko zakwalifikowało się do innego przedszkola na dyżur w sierpniu, proszeni są o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka na dyżur do 11 czerwca br. w wybranej placówce. Niedostarczenie dokumentu w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Znalezione obrazy dla zapytania obrazek wakacje
 NASZE PRZEDSZKOLE

PEŁNI DYŻUR W LIPCU.

Uwaga Rodzice!

W poniedziałek 10 czerwca br. wybieramy się na całodniową wycieczkę

do RIO GRANDE w Krosinku

W programie planowane m.in:

• stanowisko z psami – pogadanka o zasadach zachowania się przy psach, pokaz psich sztuczek, konkurs wiedzy o psach,
  • zwiedzanie stajni – konie duże i małe,
  • przejażdżka na kucykach,
  • wspólne robienie pizzy,
  • taneczne zabawy,
  • zabawa w berka z mydlanymi bańkami,
  • malowanie buziek + zabawy na trampolinie.

Tego dnia śniadanie będzie wyjątkowo o godz. 8.00. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola. Z przedszkola wyjeżdżamy o godz. 9.00, powrót planujemy ok. godz. 15.00/15.30 Prosimy o zapewnienie dzieciom okrycia na głowę oraz ubioru dostosowanego do pogody. Sugerujemy użycie przed wyjściem do przedszkola środka ochronnego z wysoką zawartością filtra UV.

UWAGA!

RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH!

• SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI odbędzie w poniedziałek 17 czerwca br. o godzinie 17.00.
  • SPOTKANIA ADAPTACYJNE Z CYKLU „WSPARCIE NA STRACIE” z dziećmi 3,4-letnimi i rodzicami odbędą się w dniach 25, 26, 27 i 28 czerwca br. (od wtorku do piątku) w godzinach od 17.00 do 18.00.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

CO NAS CZEKA W CZERWCU?

• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ:

– ŚMIAŁKOWIE – 13 czerwca 2019, godz. 12.30

• 7 czerwca – FESTYN RODZINNY „SZCZĘŚLIWA ŁĄKA”
  • 10 czerwca – Wycieczka przedszkolna do Krosinka
  • każdy piątek – Dzień Odkrywców