DRODZY RODZICE!

PRAGNIEMY SIĘ WŁĄCZYĆ W DZIAŁANIA PODEJMOWANE PRZEZ FUNDACJĘ „MAM MARZENIE”, KTÓRA Z OKAZJI DNIA PLUSZOWEGO MISIA ORGANIZUJE ZBIÓRKĘ NOWYCH MASKOTEK ORAZ PRZYBORÓW PLASTYCZNYCH, KSIĄŻEK I GIER PLANSZOWYCH. ZEBRANE RZECZY BĘDĄ PRZEKAZANE MAŁYM PACJENTOM TOCZĄCYM WALKĘ O ZDROWIE W SZPITALACH POZNAŃSKICH I OKOLICZNYCH.
BĘDZIE TO TAKŻE OKAZJA DO ROZMOWY Z DZIEĆMI O ZDROWIU I JEGO WARTOŚCI ORAZ O TYM, ŻE WARTO POMAGAĆ TYM, KTÓRZY AKTUALNIE TEGO ZDROWIA MAJĄ MNIEJ.
ZATEM BARDZO ZACHĘCAMY DO WŁĄCZENIA SIĘ W AKCJĘ DLA CHORYCH DZIECI. PRZYNIESIONE RZECZY PROSIMY PRZEKAZYWAĆ BEZPOŚREDNIO NAUCZYCIELOM POSZCZEGÓLNYCH GRUP.

PROSIMY TAKŻE O PRZYNIESIENIU PRZEZ DZIECI W DNIU 23 LISTOPADA SWOICH MISIÓW,

KTÓRE BĘDĄ BOHATERAMI TEGO DNIA.

DRODZY RODZICE! KOCHANE DZIECI!

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom,

które wspólnie z nami bawiły się w piątek 12 października br

na imprezie integracyjnej WIELKIE PYROWANIE

w ogrodzie przedszkolnym.

M.in tworzyliśmy SZAŁAS Z WIKLINY, robiliśmy  ZIEMNIACZANE STWORKI i „GNIOTKI”, stemplowaliśmy, układaliśmy ŚCIEŻKĘ SENSORYCZNĄ oraz mieliśmy okazję posmakować smacznych potraw z ziemniaka.

CO NAS CZEKA W LISTOPADZIE?

• 7 listopada – Klub Małego Muzyka – POLONEZA CZAS ZACZĄĆ
  • 23 listopada – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA