KONTAKT Z NAMI POD ADRESEM:

poczta@przedszkole46.poznan.p

UWAGA!

Zatrudnimy od zaraz nauczycieli wychowania przedszkolnego na zastępstwo (pełen etat, 25/25). Wymagany dyplom nauczyciela wychowania przedszkolnego na poziomie magistra lub licencjata.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy  poczta@przedszkole46.poznan.pl lub telefoniczny 61 679 16 38

Szczegóły zamieszczone są w poniższych ogłoszeniach publikowanych na Poznańskim Serwisie Oświatowym https://www.poznan.pl/mim/oswiata/oferty-dla-nauczycieli/przedszkole-nr-46,132929/

oraz na stronie Kuratorium Oświaty w Poznaniu https://ko.poznan.pl/praca-dla-nauczycieli/wychowanie-przedszkolne-przedszkole-nr-46-4/

Drodzy Rodzice!

W celu wzmocnienia ogłoszeń dotyczących pracy dla nauczycieli, zwracamy się do Państwa jako ambasadorów naszego przedszkola, z prośbą o rozprzestrzenianie i udostępnianie informacji o wolnych etatach dla nauczycieli w mediach społecznościowych, rodzinie, wśród znajomych. Widzimy w tym rozwiązaniu możliwość zwiększenia liczby kandydatów i szans na znalezienie nowych nauczycieli.

Dyrektor i Zespół Przedszkola nr 46 w Poznaniu

Aktualizacja 12 lutego 2024 r.

UWAGA RODZICE!

W ostatnim czasie odnotowaliśmy zwiększoną ilość zachorowań wśród dzieci na różnorodne infekcje.

Zgłoszono:

• infekcje górnych dróg oddechowych;
  • „rumień zakaźny”;
  • RSV;
  • grypę typu A;
  • „jelitówkę”;
  • szkarlatynę;
  • anginę;
  • zakażenia paciorkowcem;
  • ospę.

UWAGA!

Z uwagi na absencje nauczycieli

ZEBRANIE Z RODZICAMI,

zostało przełożone na środę 28 lutego br. o godz. 17.00.

Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki

i nieprzyprowadzanie na zebranie.

W 2024 roku PRZERWA WAKACYJNA

PRZYPADA W MIESIĄCU LIPCU!

Nasze przedszkole w bieżącym roku

PEŁNI DYŻUR W SIERPNIU.

UWAGA RODZICE!

W związku z trudną sytuacją kadrową wśród grona pedagogicznego pogłębioną nieobecnościami nauczycieli spowodowanymi chorobami informujemy, że obecnie zachodzi konieczność łączenia grup. Na zebraniu organizacyjnym byliście Państwo poinformowani, że taka sytuacja może mieć miejsce. Nie jest to komfortowy czas, ale robimy wszystko, aby dzieci były zaopiekowane i czuły się bezpiecznie. W razie potrzeby rozdzielenia danej grupy, nauczyciele będą Państwa informować na bieżąco.

UWAGA RODZICE!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z PORADNIKIEM DLA RODZICÓW – „DZIECI W WIRTUALNEJ SIECI” redagowanym przez FUNDACJĘ EDUKACJI ZDROWOTNEJ I PSYCHOTERAPII.

OGÓLNE ZASADY KORZYSTANIA Z „OGRODU ODKRYWCÓW” PRZEDSZKOLA NR 46

HARMONOGRAM UROCZYSTOŚCI I IMPREZ W ROKU SZKOLNYM 2022/2023