KONTAKT Z NAMI POD ADRESEM:

poczta@przedszkole46.poznan.pl

UWAGA RODZICE

DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH!

Serdecznie zapraszamy na ZEBRANIE ORGANIZACYJNE, które odbędzie się w czwartek 23 czerwca br. o godz. 16.30.

UWAGA RODZICE!

TUTAJ ZAMIESZCZAMY INFORMACJE DOTYCZĄCE ZMIANY ORGANIZACJI PRACY PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ NR 2, Z KTÓRĄ WSPÓŁPRACUJE NASZE PRZEDSZKOLE.

UWAGA RODZICE!

W dniu 20 czerwca br. wybieramy się na wycieczkę do  KROSINKA  „RIO GRANDE”.  Z przedszkola wyjeżdżamy o godzinie 9.00 – po śniadaniu. Na obiekcie pojawiamy się ok 9.45. Wyjeżdżamy o 14.00. Powrót do przedszkola planujemy  ok godz. 15.00

Podczas pobytu dla każdej grupy zaplanowano następujące atrakcje:

1 aktywność: animacje ruchowe, zabawy
2 aktywność: robienie magnesów
3 aktywność: wspólne puszczanie gigantycznych baniek mydlanych
4 aktywność: zwiedzanie stajni oraz karmienie kóz
5 aktywność: czas wolny na placu zabaw oraz lody
6 aktywność: zabawa z piaskiem „poszukiwacze złota”
7 aktywność: jazda na kucyku

Na miejscu dzieci będą miały zapewnione wyżywienie, tj. soki, wodę, kiełbaski z grilla, musztardę, ketchup, bułeczki oraz podwieczorek zgodnie z dziennym jadłospisem.

Drodzy Rodzice !

W naszym przedszkolu rozpoczęła się akcja „Sprintem do maratonu”, której pomysłodawcą co roku jest wydawnictwo  Bliżej Przedszkola.

Pod linkiem kilka słów o akcji:

SPRINTEM DO MARATONU

Każda grupa biega w przedszkolu w dowolnym momencie dnia,  dlatego prosimy o zapewnienie dzieciom wygodnego obuwia.

Pozdrawiamy 🙂

Drodzy Rodzice!

Zachęcamy do obejrzenia relacji z PRZEGLĄDU SPORTOWEGO.

Prosimy kliknąć poniżej w link.

Tutaj

25 kwietnia 2022r.

Drodzy Rodzice!

Od poniedziałku 2 maja br. powracamy do użytkowania ogrodu przedszkolnego na zasadach obowiązujących przed pandemią Covid-19. Rezygnujemy z podziału na strefy dla poszczególnych grup. Wszyscy wspólnie korzystać będziemy z całego terenu ogrodu zabezpieczonego zamykanymi furtkami.

Przestrzeń przed budynkiem tj. naprzeciw sali Tygrysków i Jeżyków dedykowana jest dla rodziców z dziećmi, po odbiorze ich z przedszkola.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z OGÓLNYMI ZASADAMI KORZYSTANIA Z „OGRODU ODKRYWCÓW” PRZEDSZKOLA NR 46  i ścisłą współpracę z przedszkolem w obszarze ich przestrzegania, w celu zapewnienia dzieciom warunków bezpiecznej zabawy.

2 lutego 2022r.

Drodzy Rodzice!

Przerwa wakacyjna w bieżącym roku szkolnym

odbędzie się od 1- 25 .07. 2022 r.

Powrót do przedszkola  26.07.br.

HARMONOGRAM IMPREZ I UROCZYSTOŚCI PRZEDSZKOLNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022