V MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

22 stycznia 2015 roku odbył się V Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W imprezie wzięły udział: dzieci  z Przedszkola  nr 40 – 2 grupy „Wesołe Koziołki” i „Rogate Koziołki”, dzieci z grupy „Słoneczna Gromada” z Przedszkola nr 83  oraz dzieci z grupy „Podróżnicy” i „Poszukiwacze” z naszego przedszkola. Pani Grażyna  powitała przybyłych uczestników. Popisy artystyczne dzieci omawiali członkowie jury: pan Damian – organista, pan Michał – organista, pan Jakub – muzyk i pani Ania, która hobbystycznie zajmuje się muzykowaniem. Jury brało pod uwagę: kreatywność, umuzykalnienie wykonawców, utanecznienie, walory artystyczne, zaangażowanie artystów, odwagę na scenie, znajomość tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Po występach była wspólna zabawa, a na zakończenie jury wręczyło dyplomy dla najlepszych. „Rogate Koziołki” otrzymały dyplom za najbardziej urzekający występ; „Wesołe Koziołki” za zjawiskowy występ; „Słoneczna Gromada” za kolorowy występ; „Podróżnicy” za żywiołowy występ; „Poszukiwacze” za promienny występ.