Nadanie nazw grupom i przedstawienie „nauczyciele dzieciom”

W piątek 26.10.2012 r w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste nadanie nazw wszystkim grupom: „Tygryskom”, „Jeżykom”, „Żabkom”,”Koziołkom”,”Podróżnikom”, „Śmiałkom”, „Poszukiwaczom”.
Pani Dyrektor powitała dzieci i zaprosiła do zaśpiewania piosenki pt. „Przedszkolaczek”. Kolejnym punktem uroczystości było obejrzenie przedstawienia z cyklu „Nauczyciele dzieciom” pt. „Porady Wróżki Dobrej Rady”. Po przedstawieniu dzieci odgadywały jakich rad i komu udzielała wróżka. Wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę pt. ” Grzeczne słówka”. Każda z grup zaprezentowała okrzyk związany z nazwą grupy. Pani Dyrektor nadała nazwę i wręczyła pamiątkowe plakietki. Na koniec bawiliśmy się przy piosence pt. „Z Kubusiem skacz”.