Andrzejki z muzyką

W piątek , 29 listopada spotkaliśmy się wszyscy na zabawie integracyjnej pt. ” Andrzejki z muzyką”.

Tego wieczoru sale dzieci spełniały nieco inne funkcje. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, co lubi najbardziej. Rodzice również  bardzo chętnie włączali się do zabaw.

Atrakcje były duże: w sali konstrukcyjnej rodzice wraz z dziećmi bawili się  wspólnie podczas tworzenia sprzętu audio z wykorzystaniem różnorodnych materiałów plastyczno- konstrukcyjnych , sala Jeżyków zamieniła się w Księżycową muzykę, w której były  czary, tańce z miotłą, konkursy i zadania.W sali „Żabek” odbyło się lanie wosku. Sala ” Poszukiwaczy” zamieniła się w salę „W starym kinie”.Chętne dzieci mogły odpocząć i obejrzeć piękne bajki.

O godzinie 18.15, zaprosiliśmy wszystkich przybyłych gości do Krainy Zabaw w której mieściła się  WYSTAWA INSTRUMENTÓW I SPRZĘTU MUZYCZNEGO. Każdy mógł podziwiać piękne eksponaty, zagrać na niektórych z nich i posłuchać gry na gitarze, którą zaprezentowała mama Wojtka.

Na zakończenie tego wspaniałego wieczoru czekała na wszystkich jeszcze jedna niespodzianka-  wróżba ukryta w słodkim cukierku.

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii.