III MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Dnia 31 stycznia 2014 roku w naszym Przedszkolu odbył się III MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD i PASTORAŁEK

Wzięły w nim udział dzieci z zaproszonych Przedszkoli nr 40, 58, 89 oraz Ochronki z Lubonia, a także 3 grupy z naszego Przedszkola: „Podróżnicy”, „Śmiałkowie”, „Poszukiwacze”. Wystąpiło również 4 solistów. Każda z grup przedstawiła po 2 utwory. Jury w składzie:  Magdalena Bąkowska (wokalistka poznańskich zespołów muzycznych), Joachim Krukowski (realizator dźwięku z Radia Merkury) i Elżbieta Górniaczyk (nauczyciel rytmiki),  obserwowało zmagania naszych wykonawców i dokonywało oceny każdego występu. Wszystkie dzieci zostały docenione i nagrodzone dyplomami, książkami, płytami z kolędami i słodkościami. W przerwie obrad jury dzieci miały okazję wspólnie zaśpiewać znane i lubiane piosenki przedszkolne. Obejrzały również „Jasełka” w wykonaniu uczniów klasy I ze Szkoły Podstawowej nr 90, w którym uczestniczyło między innymi dwóch naszych absolwentów.