VI Sportowa Olimpiada Przedszkolaków

Na ten dzień czekaliśmy i przygotowywaliśmy się z ogromnym zapałem.

VI Sportowa Olimpiada Przedszkolaków i uczniów klas pierwszych Szkół podstawowych odbywała się w ogródku Jordanowskim nr 2. Zostaliśmy powitani prze organizatorów ,po czym odbyła się krótka rozgrzewka i ruszyliśmy w pochodzie z innymi dziećmi. Został zapalony znicz olimpijski oraz wyjaśnione zasady zawodów sportowych. Walczyliśmy w dwóch przedziałach. Konkurencje drużynowe czyli: przeciąganie liny, skok w dal oraz bieg sztafetowy. A druga to konkurencje indywidualne czyli: rzut piłeczką, bieg zwinnościowy oraz bieg na 40 metrów. Dzielnie wykonaliśmy wszystkie zadania drużynowe, najmocniej czuliśmy się w biegach a najsłabiej poszło nam przeciąganie liny:) ale liczyła się dobra zabawa i duch walki.

Nasi kochani POSZUKIWACZE byli bardzo dzielni i do końca brali udział w konkurencjach! Mimo, iż nic nie wygraliliśmy jesteśmy wszyscy dumni z naszych dzieci!!

Dla nas byli zwycięzcami w kazdej konkurencji:)

kMzUxMDIyNTUsMjkxOTQ2fOEgDzolO4o.jpg