Jasełka w szkole

Nadszedł wreszcie ten długo oczekiwany dzień. Tak, tak prawie miesiąc czekaliśmy na zaproszenie klasy teatralnej na przedstawienie jasełkowe, o którym była mowa na ostatnim naszym spotkaniu.
       W szkole czekało nas wiele niespodzianek. Pierwsza z nich to możliwość poznania dzieci z zerówki szkolnej, ich nauczycielki oraz sali, w której odbywają się zajęcia. Druga to zarezerwowane dla nas miejsca w pierwszym rzędzie na widowni. Trzecia to możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z aktorami, a czwarta to słodki poczęstunek na zakończenie naszego spotkania. Przedstawienie przerosło nasze oczekiwania. Na poniższych zdjęciach widać jakie wrażenie na nas wywarło.
       Dziękujemy serdecznie Pani Joli, nauczycielce klasy teatralnej oraz uczniom za zaproszenie i piękny występ.
                           G R A T U L U J E M Y   W A M!!!
                             i życzymy kolejnych sukcesów