Szukamy odpowiedzi na pytanie – GDZIE MIESZKAJĄ KOLEDZY?

Szukamy odpowiedzi na pytanie Florka

GDZIE MIESZKAJĄ KOLEDZY?

POLA:” Mieszkam w szeregowcu. Mam sąsiadów obok, Pana Michała i męża Jasia . Bardzo lubię z nimi rozmawiać i bawić się. Mieszka mi się tu super. Mam pokój z siostrą Tosią, a obok jest mój brat Oskar. Układanie puzzli z mamą to moje ulubione zajęcie a kopanie piłki w ogrodzie z Oskim jest szalone i wesołe.
Kocham chleb jaki pieczemy z rodziną. Lubię zapach jaki jest w domu. Znam już nawet wszystkie składniki. Jestem szczęśliwa ale tęsknię za przedszkolem”

Moje mieszkanie jest fajne. W bloku jakim mieszkałam kiedyś nie było schodów i pokoju na dachu.
Kamienica to stary dom. Jest ciekawy. Mama mi pokaże jak skończy się kwarantanna.
Wieżowiec ma dużo mieszkań i idzie do chmur
Dom jednorodzinny – moja babcia tam mieszka. Jest ładny i jest w nim dużo miejsca.”

ANTEK:

FILIP: „Mieszkam na ul. Sowińskiego w białym bloku, koło parku i przedszkola. W bloku mieszka dużo ludzi. Na pierwszym piętrze mieszka mój kolega Maxiu, jak nie było koronawirusa to bawiliśmy się razem u niego albo u mnie.”

IGOR mieszka w domu jednorodzinnym.