Czwartek 16.04 – CZY INNE DZIECI MAJĄ PODWÓRKO?

Koziołki!

Na początek naszego spotkania zapraszamy Was na

RYTMICZNĄ ROZGRZEWKĘ W PODSKOKACH

Teraz na pewno jesteście gotowi do działania.

TO ZACZYNAMY!

Siadamy na dywanie.

Czekamy – Co się stanie…?

Jakiś czas temu zadaliśmy sobie pierwsze pytanie projektowe, które sformułował Antek.

CZY KAŻDY MA W MIESZKANIU LUSTRO?

Przez kolejne dni przysyłaliście nam swoje odpowiedzi. Antek z pomocą taty przeanalizował otrzymane od Was materiały badawcze oraz spróbował  podsumować i odpowiedzieć na swoje pytanie.

POSŁUCHAJCIE!

Teraz wiemy, że każdy z nas ma w mieszkaniu lustro i to nie jedno.

Wiemy też, jakie mają kształty i do czego służą.

BRAWO dla Antka i podziękowania dla taty 🙂

Kliknijcie na obrazek 🙂

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o lustrach w naszych mieszkaniach – kliknijcie TUTAJ

Wczoraj Ola  była ciekawa KTO Z NAS MA BALKON, A KTO OGRÓDEK? Dzisiaj przechodzimy do związanego z tematem –  trzeciego pytania, które  zadała Basia – CZY INNE DZIECI MAJĄ PODWÓRKO? Zapytajcie się rodziców co to jest, sprawdźcie i dajcie nam znać do poniedziałku. Jeśli macie podwórko – opiszcie jak ono wygląda, narysujcie, wykonajcie szkic, zdjęcie itp. Opowiedzcie nam, jak lubicie spędzać tam czas.

A teraz czas na pożegnanie.

Dla chętnych zadanie – poszukajcie różnic między tymi domami.