Wielkanoc

W dniu 13.04 obchodziliśmy w przedszkolu Wielkanoc. Zasiedliśmy do wspólnego stołu i zjedliśmy śniadanie wielkanocne. Następnie szukaliśmy tropów zostawionych przez zajączka. Przy każdym śladzie łap zająca, zostawiony był list z zadaniem do wykonania. Dzieci wykonały zadanie takie jak: gimnastyka buzi i języka, naśladowały miny zajączka, musiały określić czy dany wyraz zawiera głoskę [c] lub [cz], czy wykonać długie skoki jak zając, a na sam koniec odpowiedzieć na pytania dotyczące tego zwierzaka. Tropy zająca doprowadziły nas na plac zabaw, gdzie dzieci szukały ukrytego prezentu. Następnie w sali rozdaliśmy upominki. Potem przyszedł czas na wręczenie dyplomów i nagród za udział w Wystawie Wielkanocnej. Obszerna fotorelacja z tego ważnego dnia poniżej.