Dzień Chłopca

„Od dziewczynek dla chłopaków

Jeden kwiatek, sto buziaków”

30 dzień września to czas świętowania. Właśnie dzisiaj wszystkie dziewczynki są miłe  dla chłopców, składają im życzenia, przygotowują upominek. To właśnie dzisiaj jest DZIEŃ CHŁOPCA. Chłopcy w naszej grupie czuli już od rana, że są  bardzo ważni. Podczas gdy dziewczynki przygotowywały dla chłopców wyklejanego kwiatka oni zostali zaproszeni na wycieczkę po przedszkolu. Trafili  w różne, nie znane im jeszcze pomieszczenia np. biblioteka, kuchnia, miejsce w które trafiają zepsute zabawki czy w końcu sala, w której bawią się dzieci z grupy Koziołki. Po powrocie do sali okazało się, że dziewczynki czekają już z niespodzianką: kwiatkiem, autkiem i wesołą zabawą. Szkoda, że na następny Dzień Chłopca  trzeba czekać cały  rok.