OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W dniach od 21 do 25 września trwały w naszym przedszkolu przygotowania do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w tym czasie m.in. bawiliśmy się plastycznie. Wykonanie na konkurs wspólnej grupowej pracy plastycznej pt. ” Pocztówka z naszego fyrtla” było dla nas sporym wyzwaniem. Naszym zadaniem było wykonanie otoczenia przedszkola. Zanim jednak podjęliśmy trud wykonania pracy – wybraliśmy się na spacer po dzielnicy. W efekcie końcowym na naszej pracy znalazło się przedszkole i jego najbliższa okolica.

Kolejnego dnia z użyciem puszkek, fasoli oraz samoprzylepnej folii tworzyliśmy instrumenty muzyczne, które zostaną wykorzystane na uroczystych obchodach zakończenia Tygodnia Przedszkolaka.