Spotkanie z leśniczym

W czwartek, 24 października, odwiedził nas w  przedszkolu pan leśnik. Celem tego spotkania było zapoznanie dzieci z jego pracą. Nasz gość wiele opowiedział o swoim podstawowym obowiązku jakim jest dbanie o las oraz przypomniał nam  jak należy zachowywać się w lesie. Ponadto pan leśnik zapoznał dzieci ze zwierzętami zamieszkującymi lasy i opowiedział w jaki sposób zwierzęta przygotowują się do zimy. Całą opowieść ubarwiła prezentacja multimedialna naszego gościa zawierająca mnóstwo kolorowych zdjęć. Na zakończenie spotkania pan leśnik wręczył wszystkim dzieciom upominki. Podziękowaliśmy ekspertowi za poświęcony czas i spotkanie w przedszkolu.

Serdeczne podziękowania dla rodziny Basi za pomoc w zorganizowaniu spotkania z leśniczym.