Zimowe zabawy integracyjne z rodzicami- „Zwierzątkowo”

Jak  podczas każdej imprezy integracyjnej z rodzicami, również i tym razem nie zabrakło atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami miały do dyspozycji różne sale, które tym razem zamieniały się w stacje. Sale  Tygrysków  oraz Jeżyków zamieniły się kolejno w  „Stacje Pisankowo” i „Stacje Palemkowo”. Obie oferowały odwiedzającym działania plastyczne, w pierwszej dzieci dekorowały figury jajek wycięte z kolorowych  kartonów w drugiej zaś miały do dyspozycji najróżniejsze artykuły plastyczne i pasmanteryjne z których powstało mnóstwo pięknych wielkanocnych palem.  W Sali Żabek, która otrzymała nazwę: „Stacja Barankowo”, dzieci siały, do samodzielnie udekorowanych kubeczków, trawkę dla baranka, która pewnie w niejednym domu stała sie wiosenną dekoracją wielkanocnego stołu.  W Sali Poszukiwaczy o nazwie „Stacja Zajączkowo” utworzona została ścieżka z przeszkodami, tzw. Tor przeszkód, gdzie uczestnicy mogli skakać, czołgać się, przechodzić przez przeszkody z zasłoniętymi oczami czy przenosić na łyżce prawie surowe jajko ;-). Dużym powodzeniem cieszyła się także sala, gdzie serwowane były różne pyszności, w tym wyśmienity żurek czy przepyszne wiosenne kanapki.