TRZECI PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ „Wierszyki z bibliotecznej półeczki”

WITAMY WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE
i zapraszamy do obejrzenia relacji z TRZECIEGO PRZEGLĄDU POEZJI DZIECIĘCEJ „Wierszyki z bibliotecznej półeczki”.
Różni się on niewątpliwie od dwóch pozostałych, kiedy to wszystkie dzieci uczestniczyły we wspólnym spotkaniu z wierszami, molem książkowym pieszczotliwie zwanym Molkiem i panią Klarą. Przegląd poezji miał na celu jeszcze jedno spotkanie w bibliotece, bliskie, namacalne, osobiste. Stanowił kolejną okazję do rozmów o książkach i przeglądaniu „tytułów” ustawionych równo na bibliotecznych regałach. Starsze dzieci niewątpliwie pamiętają ten czas, młodsze odnajdują w pamięci biblioteczne chwile, a najmłodsze znają bibliotekę tylko z opowiadań.
Jesteśmy przekonane, że kolejne spotkanie w bibliotece, tym razem wirtualne, to czas procentujący choćby jednym, drugim, a może trzecim
i następnym sięgnięciem po książkę. Czego dzieciom, Państwu i sobie życzymy.
Serdecznie zapraszamy na TRZECI PRZEGLĄD POEZJI DZIECIĘCEJ „Wierszyki z bibliotecznej półeczki”.