SZPITAL PLUSZOWEGO MISIA

Nasze przedszkole włączyło się w działania podejmowane przez fundację

„MAM MARZENIE”,

która z okazji Dnia Pluszowego Misia zorganizowała zbiórkę nowych maskotek oraz przyborów plastycznych, książek i gier planszowych. Przyniesione przez rodziców z dziećmi rzeczy, będą przekazane małym pacjentom toczącym walkę o zdrowie w szpitalach poznańskich i okolicznych.

Była to również okazja do prowadzenia z dziećmi rozmów o zdrowiu i jego wartości oraz zorganizowania

SZPITALA PLUSZOWEGO MISIA….

Tak też w piątek 23 listopada 2018 r. nasze przedszkole zamieniło się w SZPITAL, a panie „przekwalifikowały” się w personel medyczny. Misie pod opieką swoich opiekunów mogły się zaszczepić, skorzystać z usług lekarzy różnych specjalizacji (laryngologa, stomatologa, ortopedy), przejść rekonwalescencję w sali szpitalnej lub skorzystać z usług ZAKŁADU KRAWIECKIEGO i „uszyć” sobie ubranka na zimę. Najbardziej przejęci byli opiekunowie misiów, którzy troszczyli się o nie  i dbali o to, aby zostały przebadane przez wszystkich specjalistów i miały ciepłe ubranie na zimę.

PERSONEL MEDYCZNY 🙂

W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM