Powitanie Wiosny

W piątek 20 marca 2015 w naszym przedszkolu wszystkie dzieci witały Wiosnę. Z tej okazji po raz pierwszy w naszej placówce odbyło się przedstawienie z cyklu RODZICE-DZIECIOM pt. „Witaj wiosno”. Przedstawienie przygotowali Rodzice z grupy Śmiałkowie. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy naszych teatralnych bohaterów. Kiedy w końcu udało się pożegnać zimę i przywołać długo wyczekiwaną porę roku, Pani Wiosna zaprosiła nas do wspólnej zabawy, a następnie wręczyła nam kolorowe niespodzianki! Z radością wszyscy wyszliśmy na wiosenny korowód wraz z nowymi wiatraczkami.

DSC_0933

W przedstawieniu udział wzięli: mama Kacpra – DESZCZ, mama Michalina – BOCIAN, mama Wojtka – WIEWIÓRKA, pani Magda – WIATR, mama Elizy – SŁOŃCE, mama Gabrysi – MOTYL, mama Zosi – PANI WIOSNA, mama Heleny – PSZCZÓŁKA, mama Basi – JEŻ, pani Ewelina – KWIATEK, mama Jagody – BIEDRONKA, babcia Gabrysi – LISTONOSZ, pani Basia – ZAJĄC.

kwiaty33

Serdecznie dziękujemy RODZICOM z grupy Śmiałkowie na pomoc i zaangażowanie w przygotowanie przedstawienia z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.