Nadanie nazw grupom połączone z cyklem „Nauczyciele dzieciom”

smerf

Dnia 16.10 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość nadania nazw grupom połączona z przedstawieniem z cyklu „Nauczyciele dzieciom” pt. „Smerfna przygoda”. Wcieliliśmy się w role smerfów: Papy Smerfa, Tygryska, Jeżyka, Żabki, Koziołka, Podróżnika, Śmiałka i Poszukiwacza oraz Hogaty i Gargamela. Gargamel wraz z Hogatą podstępem złapał Tygryska, Jeżyka i Koziołka. Żabce udało się uciec i zawiadomić Papę Smerfa, który wraz z pozostałymi smerfami postanowił uwolnić złapane smerfy. Po przedstawieniu dzieci miały za zadanie odgadnąć, która z pań wcieliła się w rolę danego smerfa. Każda z grup prezentowała okrzyk, wiersz lub piosenkę związaną z nazwą grupy. Pani Dyrektor wręczyła każdej z grup emblematy przedstawiające symbole grupy.