NADANIE NAZW GRUPOM

Dnia 26.10.2021 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste nadanie nazw grupom przedszkolnym. W każdej grupie zebrały się wesołe Tygryski, radosne Jeżyki, skoczne Żabki i Ķoziołki, gotowi do drogi Podróżnicy, odważni Śmiałkowie, ciekawscy Poszukiwacze.

Uroczystość rozpoczęła się zaraz po śniadaniu. Każda z grup została zaproszona do Krainy Zabaw, gdzie na dużym ekranie dzieci miały okazję obejrzeć przygotowane przez nauczycieli przedstawienie z cyklu „Nauczyciele-Dzieciom”. Wiersze autorstwa Jana Brzechwy w wykonaniu cioć zaciekawiły oraz rozbawiły naszych milusińskich.

FILM

To jednak nie koniec – Pani Dyrektor przekazała na ręce wychowawczyń plakietki symbolizujące nazwy danej grupy. Dzieci były zachwycone upominkiem. Na zakończenie każda z grup zaprezentowała okrzyk charakterystyczny dla ich zespołu. Nie zabrakło także zdjęć upamiętniających tak ważne wydarzenie.