MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

29 stycznia 2015 roku odbył się IV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek. W imprezie wzięły udział: dzieci sześcioletnie z Niepublicznego Przedszkola „Ochronka” w Luboniu, dzieci z grup „Wesołe Koziołki” i „Rogate Koziołki” z Przedszkola nr 40 w Poznaniu, dzieci z grupy „Figielki” z Przedszkola nr 58 w Poznaniu, dzieci z grupy „Słoneczna Gromada” z Przedszkola nr 83 w Poznaniu, dzieci z grupy „Sowy” z Przedszkola nr 89 w Poznaniu oraz dzieci z grupy „Poszukiwacze” z naszego przedszkola. Pani Dyrektor powitała przybyłych uczestników a imprezę  prowadziły nauczycielki: Grażyna Komocka, Dorota Bochyńska i Elżbieta Górniaczyk. Popisy artystyczne dzieci omawiali członkowie jury: Damian Skoczypiec – organista, Agnieszka Zimna – harcerka i Marta Magnucka. Jury brało pod uwagę: kreatywność, umuzykalnienie wykonawców, utanecznienie, walory artystyczne, zaangażowanie artystów, odwagę na scenie, znajomość tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Każdy występ został nagrodzony i wszyscy zostali zwycięzcami.