BALONADA

Coloured air balloons. 3d render.

Dnia 21.02.2014r. odbyła się w naszym przedszkolu impreza z cyklu  muzyczno-taneczne zabawy integracyjne z rodzicami pt. „Balonada”. Wzięły w niej udział całe rodziny. W poszczególnych salach każdy miał okazję znaleźć dla siebie ciekawe zajęcie. Z kolorowych balonów powstawały piękne ludziki oraz wypełniane różnymi ziarnami instrumenty. Balony służyły nam również jako rekwizyty do tańca. Dziecięce karaoke dało nam możliwość wspólnego śpiewania znanych i lubianych piosenek .

W kawiarence panie serwowały nam smaczne przygotowane przez panie kucharki hot-dogi, sałatkę owocową, ogórki, pączki i bezy. Rodzice mogli napić się kawy lub herbaty, a dzieci smacznych zdrowych soków.

Na zakończenie zebraliśmy się w „Krainie Zabaw”, w której wśród kolorowych migocących światełek lśniły otrzymane przed wejściem zielone balony. Wspólnie zaśpiewaliśmy poznane w grupach piosenki o balonach. Podzieliliśmy się na cztery grupy według kolorów wstążeczek przy balonach i pod kierunkiem Pani Eli stworzyliśmy balonową orkiestrę. Łapaliśmy również bańki mydlane. Punktem kulminacyjnym całej imprezy było przebicie balonów, z których wysypało się kolorowe konfetti. Przed wyjściem z sali każde dziecko otrzymało od klauna magiczną trąbkę i cukierki.