Uroczystości

Uroczystości  i imprezy w roku szkolnym 2021/2022
zaplanowane w rocznym planie pracy

wychowawczo-dydaktycznej i opiekuńczej przedszkola

MIESIĄC UROCZYSTOŚĆ

wrzesien

• od 6 września 2021 r.Wystawa fotograficzna „MOJA RODZINKA NA WAKACJACH” – online
  •  Obchody Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w Poznaniu
  • 30 września 2021 r. – Dzień Chłopca w grupach

pazdziernik

• Pasowanie na przedszkolaka w grupie Tygryski i Jeżyki
  • Nadanie nazw grupom połączone z przedstawieniem teatralnym z cyklu „nauczyciele-dzieciom” – online
  • „SPORTOWI EKSPERCI”poznajemy dyscypliny sportowe – KOLARSTWO (nauczyciele dzieciom – online)
  • „MARATON ROWEROWY” codzienne naliczanie w grupach przejechanych przez rodziny kilometrów

• 25 listopada 2021 r. – DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA – w grupach
  • „SPORTOWI EKSPERCI” poznajemy dyscypliny sportowe – KOSZYKÓWKA (nauczyciele dzieciom – online)
  • 30 listopada 2021 r.- Andrzejki – w grupach

• 6 grudnia 2021 r. – MIKOŁAJKI w grupach
  • Przedszkolna Fotograficzna Wystawa Świąteczna „ŁAŃCUCHY CHOINKOWE” (zbiórka zdjęć od 1 grudnia 2021 r.)
  • 16 grudnia 2021 r.- Wigilia przedszkolna i spotkanie z Gwiazdorem – w grupach
  • 17 grudnia 2021 r.- JASEŁKA w wykonaniu grupy Poszukiwacze online

images

• 13 stycznia 2022 r.- „ Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek” – online
  • 21 stycznia 2022 r.- Dzień Babci i Dziadka w grupach – online

luty

• BALIK KARNAWAŁOWY – w grupach
  • „SPORTOWI EKSPERCI” – poznajemy dyscypliny sportowe – NARCIARSTWO/KIJKI (nauczyciele dzieciom – online)
  • „RUCH DLA ZDROWIA – WAŻNA SPRAWA, RUCH DLA ZDROWIA- TO ZABAWA” – przedszkolny przegląd układów ruchowych

marzec

• 8 marca 2022 r.- Dzień Dziewczynki (w grupach)
  • PRZEGLĄD MIĘDZYPRZEDSZKOLNY – NAJLEPSZA ROZGRZEWKA – online
  • „SPORTOWI EKSPERCI” – poznajemy dyscypliny sportowe – PIŁKA NOŻNA (nauczyciele dzieciom – online)
  • 21 marca 2022 r.- Powitanie Wiosny – w grupach

kwiecien

• Przedszkolna Fotograficzna Wystawa Świąteczna „KURCZACZEK WIELKANOCNY” (zbiórka zdjęć od 28 marca 2022 r.)
  • „SPORTOWI EKSPERCI” – poznajemy dyscypliny sportowe –BIEGI (nauczyciele dzieciom – online)
  •  13 kwietnia 2022 r. – Śniadanie Wielkanocne i poszukiwanie zajączka – w grupach

• 26 maja 2022 r. – Dzień Mamy i Taty (w grupach – online)
  • „MARATON – SPRINTEM DO MARATONU”
  • Przedszkolna Wystawa Fotograficzna – „CZAS WOLNY NA SPORTOWO” (zbiórka zdjęć od 16 maja 2022 r.)

czerwiec

• 1 czerwca 2022 r.- DZIEŃ DZIECKA – przedstawienie teatralne z cyklu „RODZICE – DZIECIOM” – online
  • 1 czerwca 2022 r. – DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO – w grupach
  • Zakończenie Edukacji Przedszkolnej w grupie POSZUKIWACZE i ŚMIAŁKOWIE