Przedstawienie teatralne „Kolorowe Kapturki i Święta Bożego Narodzenia”

W piątek 20 grudnia 2013 roku dzieci uczęszczające na kółko teatralne „Mały Artysta” jako młodzi aktorzy przygotowali dla rodziców przedstawienie teatralne pt. „Kolorowe Kapturki i Święta Bożego Narodzenia”. Tutaj każdy miał szansę wcielić się w rolę ulubionego bohatera i zaprezentować swoje umiejętności przed szerszym gronem publiczności. Pomimo tego, że trema towarzyszyła naszym młodym talentom, postarali się odegrać rolę najlepiej jak potrafili – grali bezkonkurencyjnie! Biorąc pod uwagę fakt, że to był pierwszy występ „Małych Artystów” należą im się wielkie brawa za wytrwałość, zaangażowanie na zajęciach koła teatralnego – jak i podczas przedstawienia, a przede wszystkim za dążenie do celu i umiejętność czerpania radości z podejmowanych działań.

Pamiętajmy, że twórcza aktywność dziecka jest źródłem

wszechstronnego rozwoju w wieku przedszkolnym.