Wizyta eksperta w naszym przedszkolu

W piątek 22 listopada gościliśmy w przedszkolu tatę Zosi, który wystąpił w charakterze eksperta od wody. Na początku naszego spotkania nasz ekspert – Pan Karol przedstawił nam jeszcze jednego gościa, którego przyprowadziła do przedszkola Zosia – był to bóbr o imieniu Plusk. Bóbr jak i sama Zosia dzielnie wspierali naszego eksperta podczas całej prezentacji.

W czasie spotkania dowiedzieliśmy się jak wygląda obieg wody w przyrodzie oraz w jaki sposób jest oczyszczana woda. Okazało się, że zanim woda pojawi się w naszych domach musi przejść długi proces oczyszczania m.in. przez filtry piaskowe czy zbiorniki z chlorem.

Serdecznie dziękujemy tacie Zosi za poświęcony czas, współpracę i zaangażowanie w życie naszej grupy.

kwiaty