Co jeszcze można przyrządzić z jabłek?

   Co jeszcze można przyrządzić z jabłek? Na to pytanie pomogła nam dzisiaj odpowiedzieć pani Danusia, która gotuje w przedszkolnej kuchni i zna się na potrawach nie tylko z jabłek. Na początku zajęć staraliśmy się odgadnąć co będziemy robić na podstawie przedmiotów przyniesionych przez naszego eksperta. Potem słuchaliśmy opowieści pani Danusi o deserze, który przyrządzany był przez jej babcię, a teraz przez nią samą ponieważ wszystkim osobom w rodzinie on bardzo smakuje.
    Nasz gość wytłumaczył nam co po kolei należy zrobić, by cieszyć się smakiem pysznego wypieku, a potem my z pomocą naszej pani staraliśmy się wszystko dokładnie wykonać. Gdy wszystkie produkty znalazły się w piekarniku my zajęliśmy się sporządzeniem przepisu, w którym umieściliśmy wszystkie potrzebne składniki oraz wskazówki, co do jego wykonania.
    Jak przebiegała nasza praca i jak wyśmienicie wyglądał nasz deser oraz kto był przez nas częstowany można obejrzeć na poniższych zdjęciach, a „łasuchów” i niedowiarków odsyłamy do skorzystania z naszej grupowej książki z przepisami.
    Pani Danusi serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas i cenne wskazówki.

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.