Śniadanie wielkanocne i poszukiwanie zajączka

We wtorek 22 marca odbyło się w naszym przedszkolu świąteczne śniadanie. Na pięknie nakrytym stole pojawiły się wielkanocne potrawy.

Po śniadaniu udaliśmy się na kukiełkowe przedstawienie. Na zakończenie przedstawienia Zajączek Wielkanocny wręczył nam list, w którym były opisane co mamy zrobić, aby odnaleźć upominki.

DSC_6138

Zajączek Wielkanocny przygotował dla nas wiele konkurencji m.iin. skakaliśmy przez przeszkody, jeździliśmy na rowerkach i hulajnogach wzdłuż wyznaczonej trasy, celowaliśmy bulą do piramidy z puszek, przenosiliśmy pisanki na łyżce i rzucaliśmy marchewkowymi lotkami do celu. Po wykonaniu wszystkich zadań odnaleźliśmy wskazówkę gdzie zostały ukryte upominki.

W tym dniu zostały także wręczone dzieciom wyróżnienia za udział w wystawie wielkanocnych stroików.