Zabawki robione na szydełku

Dnia 23 listopada do przedszkola przyszedł gość – bardzo wyjątkowy i tajemniczy. Tajemniczy z tego względu, że przyniósł mnóstwo torb wypchanych po brzegi, ale nikt nie wiedział co znajduje się w środku. Na początku nasz gość przedstawił się nam, po czym poinformował dzieci o celu swojej wizyty. W kolejnej części zajęć dowiedzieliśmy się co ciekawego znajduje się w kolorowych torbach. Nasz ekspert zapoznawał nas z rzeczami jakie przyniósł do przedszkola. Na spotkaniu z panią Anią mieliśmy okazję posłuchać historii zabawek które tworzy sama z wykorzystaniem szydełka i kolorowej włóczki.

5

Serdeczne podziękowania dla Pani Ani za poświęcony czas oraz za odwagę wystąpienia w roli eksperta w ramach projektu badawczego „Miś”.