Poznajemy urządzenia elektryczne

W ostatnim tygodniu stycznia rozmawialiśmy na temat urządzeń elektrycznych. Na początek odbyła się prezentacja sprzętu AGD: odkurzacz, gofrownica, mikser, blender, żelazko, czajnik elektryczny. Następnie dzieci wyklejały kolorowym papierem dowolnie wybrany rysunek. W kolejnym dniu szukaliśmy sprzętów w przedszkolu. Okazało się, że nasza kuchnia to prawdziwa skarbnica urządzeń elektrycznych. Również w pokoju nauczycielskim znaleźliśmy przedmioty, które nas interesują: pralka, lodówka itd.W środę dokonaliśmy pomiaru długości kabli,a aw czwartek  wykonaliśmy przestrzenne żelazka z pudełek papierowych. Na koniec tygodnia ubiliśmy śmietanę mikserem i zjedliśmy pyszny deser. Zapraszamy do oglądania naszej galerii.