Projekt z Małpką Iwoną zadanie 3

Kartki Świąteczne dla Seniorów

Ponieważ niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Seniora, Tygryski postanowiły przygotować bożonarodzeniowe kartki dla Seniorów mieszkających i spędzających Święta w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Bukowskiej. Dzieci bardzo chętnie przyklejały choinki i dekorowały je kolorowymi elementami. Tworzyły piękne kompozycje, a każda kartka była wyjątkowa i wykonana bardzo starannie. Dzieci wiedziały, że przygotowują je dla starszych samotnych osób, które nie mają wnuków lub nie mogą spędzić z nimi Świąt Bożego Narodzenia. Kartki powkładaliśmy do kopert i przekazaliśmy do Domu Pomocy Społecznej. Mamy nadzieję, że spodobały się jego mieszkańcom i sprawiły im radość!

Akcja była związana z realizowanym przez nas Projektem Edukacyjnym „Szlachetnie i zdrowo z Małpką Iwoną”