Jesteśmy Tygryski

Jesteśmy Tygryski, małe Tygryski,

Mieszkamy w krainie zwierząt.

Oczka mamy czarne, pasy kolorowe,

Ogonki długie i nosy różowe!

tygrysek

W tym tygodniu rozpoczęliśmy NOWĄ PRZEDSZKOLNĄ PRZYGODĘ. To właśnie tutaj będziemy odkrywać wszelkie tajemnice świata i otaczającej nas rzeczywistości. Przez całe wakacje, każdy zastanawiał się jak to będzie w grupie „TYGRSKI”.

tigger14

Dziś wszyscy razem spędzamy miło czas przy przyjemne zabawie w sali, a także w ogródku przedszkolnym. Ważne jest, aby w naszej grupie każdy czuł się jak najlepiej – akceptowany, szanowany i bezpieczny.

Nasza grupa liczy 25 Tygrysków, w tym 12 dziewczynek: Basia, Marta, Zosia Be., Gabrysia T., Hania, Helena, Zosia B., Gabrysia  Ł., Ala, Gabrysia R., Eliza, Klaudia i 13 chłopców: Armin, Wojtek, Franek, Kacper, Kamil, Mateusz P., Mikołaj Man., Hubert, Mikołaj Mar., Mateusz H., Bartek, Kuba i Wiktor.