Wycieczka do kina

W czwartek 16 lutego wybraliśmy się na wycieczkę do kina. Dzieci miały okazję obejrzeć muzyczny film animowany pt. „Sing”. Głównym bohaterem animacji „Sing” był  miś koala który był właścicielem podupadającego teatru, niegdyś bardzo sławnego. Buster bardzo kochał to miejsce i robił wszystko by je uratować. Wpadł więc na szalony plan zorganizowania konkursu muzycznego, w którym do wygrania było dużo pieniędzy. W ten sposób miał nadzieję odkryć nowe talenty i z ich udziałem stworzyć wielkie show.

Nudy w kinie nie było – dużo wątków, wiele postaci, same atrakcje. Dzieci były zachwycone. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Serdecznie dziękujemy Pani Małgosi Kubiak za zorganizowanie wyjścia do kina oraz wsparcia podczas wycieczki.