Święto Mam i Tatusiów u Śmiałków

Dziś w naszym przedszkolu  gościliśmy swoich rodziców z okazji ich święta oraz uroczyście pożegnaliśmy koleżanki odchodzące (niestety 😥 ) do szkoły. Z tych wyjątkowych powodów przygotowaliśmy wiele niespodzianek, takich jak: wiersze, piosenki, układy taneczne oraz przedstawienie teatralne o naszym słynnym Polaku Fryderyku Chopinie i własnoręcznie wykonane upominki dla kochanych rodziców.

Podczas występu, jak to zwykle bywa: odczuwaliśmy trochę tremy, zdarzyły nam się małe potknięcia (mamy nadzieję, że rodzice się nie zorientowali 😉 ), ale też czekały nas miłe niespodzianki takie jak na przykład bukiety kwiatów.

Tak czy inaczej było miło usłyszeć brawa, okrzyki radości i zachwytu ze strony publiczności.

Kochamy Was za to Drodzy Rodzice!!!

Na poniższych zdjęciach można zobaczyć czy podczas występu trzęśliśmy się ze strachu, czy dobrze bawiliśmy się, czy oprócz nas ktoś jeszcze zasłużył na gratulacje i uznanie, czy pani dyrektor oprócz wręczania absolwentom upominków i dyplomów była sercem z nami i czy po występach uciekaliśmy do domów, czy chcieliśmy jak najdłużej zostać w naszym przedszkolu w miłym towarzystwie.

Mając na uwadze nasze przygotowania i występ bardzo dziękujemy pani Ani M. za zaangażowanie nas i pomysł na wyczarowanie fortepianu dla Fryderyka Chopina, pani Ani B. za pomoc w przygotowaniach do występu i pieczę nad sprzętem akustycznym, a pani Renatce za to, że pomagała we wszystkim z czym nie dawaliśmy sobie rady i piękne zdjęcia, które upamiętniły naszą uroczystość.

Wszystko to zostanie w naszej pamięci i jako dorośli ludzie będziemy wracać myślami do czasów beztroski, ważnych dla nas miejsc i osób. Będziemy mile wspominać nasze przedszkole, przyjaciół i panie.

P.S. Nasze Panie bardzo chcą podziękować za współpracę, wyrozumiałość i słowa pełne ciepła.