„Witamy w krainie, która z pięknej muzyki słynie. Każdy przedszkolak świętować dziś będzie, zatem muzyka niech rozbrzmiewa wszędzie!”

Wreszcie nadszedł ten dzień przez nas tak długo oczekiwany. Tak, tak drodzy rodzice to Dzień Przedszkolaka. Właśnie dziś mogliśmy uczestniczyć na Festiwalu Piosenki Przedszkolaka nie tylko jako widzowie, ale również jako uczestnicy i wykonawcy.

Na poniższych zdjęciach widać z jakim zaciekawieniem oglądamy występy naszych kolegów z przedszkola, jak nagradzamy ich gromkimi brawami, jak sami występujemy i co jeszcze wydarzyło się tego dnia z okazji naszego święta. Ale to nie wszystko, jeśli dobrze kochani rodzice się przyjrzycie to zauważycie, że byliśmy bardzo dzielni, jak na każdego „Śmiałka” przystało.