Zamierzenia na grudzień w grupie Śmiałków

Zamierzenia na miesiąc GRUDZIEŃ w grupie Śmiałków

W związku z ewolucją naszego projektu wchodzimy w fazę zdobywania wiedzy. Informacji szukamy na podstawie zadanych sobie pytań w fazie II. Zgodnie z nimi działamy. Czasem pojawiają się nowe, dlatego dopisujemy je do naszej bogatej listy. W zamierzeniach możemy umieścić następujące wydarzenia:
01.12.2021 – prosimy o sprawdzenie skrzynek mailowych czy na pewno otrzymali Państwo wyniki pierwszego etapu diagnozy Państwa dzieci.
Spotkanie z autorem książki „Afryka Kazika” Łukaszem Wierzbickim – termin jeszcze ustalamy.
06.12.2021 – Mikołajki w grupie Śmiałków
06.12.2021 – ostatni dzień na wyrażenie zgody na wycieczkę do kina (szczegóły u wychowawców)
08.12.2021 – wycieczka do kina 
Przypominamy o przedszkolnym konkursie na łańcuch choinkowy. Szczegóły wkrótce na stronie przedszkola.
20.12.2021 – Prosimy o przyniesienie stroju galowego dla dzieci na Wigilię grupową (zawsze lepiej wcześniej żeby nie zapomnieć  )
Warto zastanowić się czy Państwa dziecko będzie uczęszczać do przedszkola pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem – będziemy o to pytać.
22.12.2021 – Wigilia w grupie Śmiałków. Nagranie przedstawienia Świątecznego.