Konkurs „Moje przedszkole”

W dniach od 22 do 26 września trwały w naszym przedszkolu przygotowania do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka w tym czasie m.in. bawiliśmy się plastycznie. Wykonanie na konkurs wspólnej grupowej pracy plastycznej „Moje przedszkole” było dla nas sporym wyzwaniem, a miała ona znaleźć się w otoczeniu innych prac na wystawie w holu przedszkola. Na środku kartki został umieszczony rysunek przedszkola, a naszym zadaniem było wykonanie otoczenia  przedszkola. Podzieliliśmy się na zespoły według kolorów, a każdy z nich miał inne zadanie do wykonania. W efekcie końcowym na naszej pracy znalazło się przedszkole i jego najbliższa okolica. Chociaż nie zdobyliśmy pierwszego miejsca i pogratulowaliśmy Poszukiwaczom, uważamy że nasza praca prezentuje się na wystawie bardzo dobrze.