Sportowy zajączek

SPORTOWY ZAJĄCZEK

zawody sportowe dla przedszkolaków czas zacząć!

Na ten dzień czekaliśmy bardzo długo. Jako najstarsza grupa w przedszkolu wybraliśmy się na zawody sportowe, aby reprezentować nasze przedszkole. Ubrani w jednakowe czerwone koszulki dzielnie podejmowaliśmy                             poszczególne konkurencję, a było ich aż dziewięć!

Na początku była rozgrzewka oraz zabawy z zajączkiem.

Rzut woreczkiem do celu, jazda na deskorolce, slalom na dużej piłce, tor przeszkód, szukanie piłki żółtej w basenie pełnym piłeczek, przejście przez tunel, kręgle itp. To właśnie te konkurencje dały Poszukiwaczom największą ilość punktów i piękny złoty puchar oraz bardzo dużo nagród:)

Każdy Poszukiwacz się starał i dał z siebie wszystko!! Chwilą relaksu była dla naszych dzielnych dzieci zjeżdżalnia oraz wywiady dla telewizji:)