Poznajemy Rodzinę pani Ani

Dzisiaj odwiedził nas niezwykły gość. Tym gościem była pani Ania, która chce zostać nauczycielką w przedszkolu i, która to jak się później okazało jest córką dobrze nam znanej pani Małgosi z naszego przedszkola. Nie mogliśmy zatem doczekać się kiedy rozpoczną się zajęcia i więcej dowiemy się o rodzinie pani Ani.

Tak jak przypuszczaliśmy wrażeń było co niemiara. Podczas zajęć oglądaliśmy zdjęcia osób, z rodziny pani Ani i słuchaliśmy o nich dowcipne, a zarazem wzruszające strofy wiersza ułożonego przez nią samą. Bawiliśmy się w „Rodzinę, która wybrała się na wycieczkę do Zoo”, oraz odgadywaliśmy jakie są ulubione zajęcia poszczególnych osób na podstawie nagranych odgłosów. W zabawie „Co lubi…?” mogliśmy nie tylko ruchem i gestem pokazać, jakie są ulubione zajęcia osób w tej rodzinie, ale także sprawdzić naszą pamięć.
Na zakończenie wykonaliśmy książeczkę o poznanej dzisiaj rodzinie, która wzbogaciła naszą kolekcję.

Pani Ani serdecznie dziękujemy za odwiedziny i miłą zabawę w towarzystwie osób z jej rodziny.

Zachęcamy Was drodzy rodzice do obejrzenia poniższych zdjęć.