„Lolo Manolo” – wizyta w wyjątkowym salonie fryzjerskim

Mimo zakończenia projektu badawczego „Fryzjer” ta wycieczka była zaplanowana dawno temu i wszyscy nie mogliśmy się jej doczekać:) Więc po raz kolejny wybraliśmy się do salonu fryzjerskiego, ale to nie jest taki zwykły salon! To salon specjalnie dla dzieci z wielką salą zabaw. Dzieciom podobały się żywe kolory, samochodzik do strzyżenia dzieci oraz kolorowe spinki czy szczotki. Pani fryzjerka nas oprowadziła po salonie i opowiedziała o sprzęcie fryzjerskim. Panie fryzjerki wyczarowały na głowach dzieci cuda:) Adaś był naszym modelem i miał ścinane włosy. Dzieci również miały czas na świetną zabawę w sali zabaw.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANIĄ Z SALONU FRYZJERSKIEGO „Lolo Manolo” oraz Mamie Julki za organizowanie tej wspaniałej wycieczki!