Kolejna wizyta w szkole

Podczas dzisiejszej wycieczki do szkoły poznaliśmy panią Jolę, nauczycielkę klasy pierwszej „a” oraz jej uczniów. Klasy w Szkole Podstawowej nr 90 są profilowane, a ta, która nas ugościła ma specjalizację teatralną. Lekcja, w której uczestniczyliśmy była bardzo ciekawa i zajmująca. Poznaliśmy wyposażenie piórników i tornistrów uczniów oraz mogliśmy wykazać się znajomością liter i cyfr. W dalszej części lekcji słuchaliśmy bajki czytanej przez wybranych uczniów i zachęceni oraz poinstruowani przez starszych kolegów i nauczycielkę spróbowaliśmy swoich sił jako aktorzy inscenizując treść bajki. Czy nam się powiodło? Osądźcie sami kochani rodzice oglądając zdjęcia poniżej.

Dzisiejsze doświadczenie uświadomiło mam, że lekcje w szkole wcale nie są straszne oraz to, kto z naszej grupy jest najodważniejszy! Za możliwość uczestniczenia w lekcji pani Joli serdecznie podziękowaliśmy, a uczniom wręczyliśmy zakładki do książek, które własnoręcznie wykonaliśmy oraz cukierki.