Dzień chłopca w naszej grupie

Dzień Chłopców w naszej grupie był bardzo ekscytujący, a to dzięki naszym koleżankom, mamie Kubusia Sz. oraz naszych pań. Dziewczyny przygotowały wraz z panią niespodzianki, które w formie listów zachęciły nas do wykonywania różnych zadań. Pierwsze zadanie miało wyłonić spośród nas najbardziej wysportowanego chłopaka, drugie dżentelmenów, trzecie tego, który posiada największą wiedzę dotyczącą dobrego wychowania. Losowaliśmy zatem ćwiczenia gimnastyczne ukryte w balonach; braliśmy udział w quizie savoir-vivre oraz wskazywaliśmy zdania prawdziwe, bądź fałszywe. Za każde dobrze wykonane zadanie otrzymywaliśmy punkty, które na końcu zliczyliśmy. Zgadnijcie drodzy rodzice, kto zdobył ich najwięcej. Tak, tak macie racje, właśnie Kuba P.

Po konkursowych zmaganiach przyszedł czas na odszukanie prezentów. Wskazówką ich ukrycia była zagadka, którą szybko rozwiązaliśmy. Jak się można spodziewać odszukaliśmy prezenty, znaleźliśmy, każdy swój na podstawie imion umieszczonych na wizytówkach i rozpakowaliśmy je.

O tym, czy nam się spodobały i czy łatwo było je rozpakować oraz jaką niespodziankę przygotował dla nas Kuba Sz. ze swoją mamą można dowiedzieć się oglądając poniższe zdjęcia.

Dziękujemy naszym koleżankom za fantastyczną zabawę, a mamie Kuby Sz. za wspaniałe prezenty pięknie zapakowane oraz smakowitą niespodziankę. Mamy nadzieję, że nam również uda się coś ciekawego przygotować z okazji Dnia Dziewczynki.

 

Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.