Pierwsza wycieczka Koziołków

Bardzo lubimy wycieczki, zwłaszcza te tramwajowe bądź autokarowe. Od samego rana byliśmy bardzo podekscytowani, bo właśnie dziś miała odbyć się pierwsza w tym roku szkolnym wycieczka. Wybraliśmy się na wystawę, której tytuł brzmiał bardzo zagadkowo  „HOME SWEET HOME. Dania do Poznania”. Na miejscu okazało się, że na wystawie znajdują się różne przedmioty, zabawki, meble, z których korzystają duńskie dzieci oraz możemy zobaczyć jak wyglądają domy, w których mieszkają ponieważ zrobiły piękne makiety swych domów.

Wystawa bardzo nam się podobała między innymi dlatego, że mogliśmy eksponatami się pobawić. Na zakończenie pobytu na wystawie zrobiliśmy mobile, które mogliśmy zostawić na wystawie lub zabrać ze sobą na pamiątkę.

Zapraszamy Was Drodzy Rodzice do obejrzenia poniższych zdjęć, na których ze szczegółami widać jak spędziliśmy czas na wycieczce.

P.S.

Bardzo DZIĘKUJEMY!!! mamusi Tymona i Fabiana za pomoc w opiece nad nami podczas wycieczki.