ZDJĘCIA – Jak Jeżyki działają i wykonują zadania! – 2 tydzień

Kochane Jeżyki

Działacie dzielnie a tutaj wasze relacje z następnych zadań 😆

ZADANIE NR 6 – RYSOWANIE PO ŚLADZIE

„Relacja z rysowania ?  Pozdrawiamy ciepło!”

ZADANIE NR 7 – EKSPERYMENTOWANIE Z PRZELEWANIEM WODY

„W załączniku przesyłam fotorelację z naszego przelewania wody 🙂  Przesyłamy pozdrowienia i życzymy zdrówka! Misia bardzo tęskni!!”

„Larisa jest zachwycona gdy mówię jej że Ciocia Kasia przesłała wiadomość ?Chętnie słucha,wykonuje zadania oraz z niesamowitą ciekawością czeka na kolejny dzień. Dotychczas najbardziej przypadły jej do gustu takie zadania jak przelewanie wody…  Bardzo miło też patrzeć na kolegów i koleżanki którzy również świetnie się z nami bawią na odległość mimo tego co się dzieje wokół. Wielki dzięki za relację to dzięki Pani wszyscy jakoś się łączymy ?❤️ W załączniku odmeldowanie wykonania zadań. Pozdrowienia również dla Cioci Danusi i Cioci Ani. ?”

„I kolejna fotorelacja ? Również mocno ściskamy!”

„Drogie Panie, przesyłamy zdjęcia z zajęć domowych 🙂 „

ZADANIE NR 8 – ZABAWY PALUSZKOWE I ĆWICZENIE SAMOOBSŁUGI

„Witamy, dziękujemy za maile?Zadania realizujemy codziennie, jednak nie wszystko udaje nam się sfotografować? Dodatkowo wykorzystywałyśmy paluszki do zabawy przy innych wierszykach z książeczki, którą mamy. Kornelcia się wystroiła, przesyła buziaczki i przytulaski? Pozdrawiamy serdecznie”

ZADANIE NR 9 – WYKONANIE POSTACI DO ZABAW PALUSZKOWYCH

ZADANIE NR 10 – MASAŻ

„Dziękujemy! Idziemy zatem się masować 😀 Również życzymy zdrówka i pogody ducha w tym trudnym czasie ! ” – mama Kuby J.

„Dziękujemy ciociu ! 🙂 masaż każdemu się przyda! My po tej kwarantannie wysyłamy Filipka do konkursu kulinarnego odkryliśmy w nim nowy talent 🙂  miłego weekendu!” – mama Filipka

„A nie powiem że masażyki również i mnie przypadły do gustu,po prostu chwilo trwaj………?????” – mama Larisy