Wycieczka do sklepu papierniczego

Dnia 9 czerwca br. wybraliśmy się na wycieczkę do sklepu „Taurus” (sklepu papierniczego) przy ul., Grunwaldzkiej 76. Celem naszej wyprawy było sprawdzenie czy w sklepie można kupić książki. Na miejscu przywitała nas właścicielka sklepu – Pani Alina. Po krótkim przywitaniu przeszliśmy do zwiedzania sklepu i poszukiwania książek. Okazało się, że na sklepowej półce znaleźliśmy książeczki kolorowanki dla dzieci w różnym wieku, również takie dla dorosłych oraz książeczki dla maluchów typu do zabaw w kąpieli. Niestety w sklepie papierniczym nie można kupić książek do czytania. Znaleźliśmy w nim dużo materiałów plastycznych, dekoracyjnych i konstrukcyjnych do różnorakich zabaw twórczych oraz mnóstwo zabawek dla dzieci w rożnym wieku. Jedno jest pewne, jeśli potrzebujemy kupić książki najlepiej udać się do KSIĘGARNI.

Po wycieczce podsumowaliśmy zdobyte wiadomości i zapisaliśmy wnioski na arkuszu papieru.