Wizyta w salonie Mercedesa

W czwartek 21 czerwca w ramach projektu badawczego „Auto” Jeżyki udały się na wycieczkę do salonu samochodowego Mercedesa. Dzieci przywitał przemiły pracownik salonu o imieniu „Duduś”, który zaopiekował się nami podczas zwiedzania sklepu. Przedszkolaki w czasie pobytu poznały m.in.budowę auta, a także utrwaliły zasady bezpieczeństwa obowiązujące w czasie jazdy. Dużo emocji wzbudził podnośnik samochodowy – zachwycił on nie tylko chłopców? Dzieci mogły także usiąść za kierownicą auta, a na koniec  „Duduś” pokazał nam warsztat samochodowy do którego trafiają zepsute samochody.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Salonu Mercedesa za możliwość zwiedzenia salonu oraz za prezenty, które dzieci otrzymały. Podziękowanie kierujemy również w stronę mamusi naszej Helenki za zorganizowanie wycieczki oraz poświęcony nam czas.

Wycieczka ta z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników 🙂