Nadanie nazwy grupie Jeżyki

Nadanie Nazw Grupom to uroczystość przedszkolna, w której po raz pierwszy w tym roku uczestniczyliśmy. Pani Ela wyjaśniła nam jak będzie ona przebiegać i co musimy spełnić, by zostać pełnoprawnymi „Jeżykami”. Przypomnieliśmy sobie jak nasza grupa się nazywa, w jakiej krainie mieszkają „Jeżyki”, jakie zasady obowiązują w naszej grupie oraz jak mają na imię panie, które z Jeżykami przebywają. Na wszystkie pytania odpowiedzieliśmy śpiewająco, a więc zasłużyliśmy na niespodziankę, która czekała nas w sali Zabaw.

Tam na dużym ekranie zobaczyliśmy inscenizacje wierszy Jana Brzechwy w wykonaniu pań z naszego przedszkola. Oczywiście nasze panie rozpoznaliśmy od razu.

Natomiast po powrocie do naszej sali czekała nas jeszcze jedna niespodzianka. Od pani dyrektor otrzymaliśmy odznaki, które będą nam przypominać o tym wyjątkowym wydarzeniu, które miało miejsce dzisiejszego dnia oraz o tym jak wyjątkowe są dzieci należące do grupy Jeżyków w naszym przedszkolu.